Pilna ķermeņa masāža

60 min / 35 EUR

90 min / 50 EUR

120 min  /60 EUR

10 pilna ķermeņa masāžu kurss

60 min x 10 = 300 EUR

90 min x 10 = 450 EUR

Masāža atbrīvos muskuļus no sasprindzinājuma, uzlabos vielmaiņu, asinsriti, ādas tonusu, kā arī iedarbosies nomierinoši uz nervu sistēmu. Masāža sniegs enerģijas pieplūdumu visā ķermenī.

Pirms masāžas noskaidrosim katra klienta problēmzonas, kurām masāžas laikā tiks pievērsta īpaša uzmanība - mugura, pleci, augšstilbi u.c.. Iepriekš vienojoties, masāžu var papildināt ar tradicionālās Taizemes masāžas elementiem, pielietojot stiepšanās metodes un iedarbojoties uz enerģijas avotiem, atbrīvojot bloķēto enerģiju un ikdienā uzkrāto stresu. Ja jums neatliek laika aktīvam dzīves veidam, tā ir lieliska iespēja pārvērst Jūsu masāžu par pasīvo treniņu! Savukārt, ja vēl masāžas laikā jutīsities noguris/-usi, jūsu masāžai atvēlētais laiks tiks veltīts dziļi relaksējošai, ķermeņa un prāta atslābinošai procedūrai.

Limfodrenāža 

120 min 

60 EUR 

(Vēlams 12 – 15 masāžu kurss)

Speciāla masāžas tehnika, kas stimulē limfas jeb starpaudu šķidruma atteci, efektīvi izvadot toksīnus un baktērijas. Šī masāža aktivizē vielmaiņu, uzlabo asinsriti un ādas elastīgumu. Šī masāža nav ieteicama vienam apmeklējumam, bet gan ieplānojot 12 – 15 reižu kursu (ne biežāk kā 2/3 dienas nedēļā). Rezultāts būs efektīgāks, ja klients sadarbosies un masāžas kursa laikā piedomās par pareizu uzturu un pietiekama šķidruma lietošanu (starp citu, pirms un pēc procedūras ir ieteicams izdzert 0,5l ūdens)

Karsto akmeņu masāža

120 min 

65 EUR

Šī ir dziļi relaksējoša procedūra, sens Austrumu ārstniecības veids. Procedūra, kas līdzsvaro organisma sistēmu darbību, remdē spriedzi un sniedz dziļu mieru, atbrīvotību. Masāža tiek veikta izmantojot siltus vulkāniskos akmeņus. Procedūras laikā tiek apvienota masāža ar rokām un akmeņiem, tādejādi akmeņi masējot iedarbojas uz dziļajiem audiem, kuros ir sakrājies sasprindzinājums un maksimāli tos atslābina. Lai pagarinātu šo dziļi relaksējošo procesu, pēc masāžas uz Jūsu ķermeņa punktiem tiks izlikti siltie akmeņi, tiks uzklāta silta sedziņa un Jūs varēsiet ļauties vulkānisko akmeņu enerģijai.

Dāvanu kartes

Summa pēc izvēles

Mūsu salonā ir iespēja iegādāties dāvanu kartes, kuru derīguma termiņš ir 3 mēneši kopš iegādes datuma. Dāvanu kartes vērtību varēsiet izvēlēties paši, savukārt visa nepieciešamā informācija dāvanas ieguvējam tiks pievienota.

 
 
 

SAZINIETIES AR MUMS, LAI VIENOTOS PAR MASĀŽAS LAIKU!

+371 29121585

+371 29121585

KALNCIEMA IELA 32a