DODIET MUMS IESPĒJU JUMS PALĪDZĒT SEVI DZIEDINĀT! 

Pirms masāžas tiku laipni sagaidīt ar svaigi spiestas suliņas glāzi. Burvīga atsmofēra, piedomāts pie katras mazākās nianses. Telpas ir īsts mākslas darbs vārda vistiešākajā nozīmē. Masiera Bikrama autentiskā nepāliešu masāža bija ļoti meistarīga un noņēma man nedēļām krāto stresa spriedzi. Noteikti iesaku kā regulāru terapijas veidu vai vienkāršu sevis palutināšanas līdzekli.

Marta 

Čalis zina, ko dara. Nav maigi, nav arī sāpīgi- bet tas pēc pieprasījuma. Mājīga, mierīga atmosfēra. Vieta, kur uzlādēties. 

Elza

Masāža pie Bikrama ir ne tikai bauda ķermenim, bet arī garam. Bikrams vienmēr ir uzmanīgs un apjautājas par veselību. Man raksturīgi vienmēr novērtēt telpu un vidi sev apkārt, arī tādēļ man patīk šeit atgriezties.

Māra

Lielisks un pozitīvs cilvēks, patīkama komunikācija un tiešām iedvesmojošs darbs. Man kā aktīvai māmiņai Himalaju Masāža ir līdzeklis, lai regulāri atujaunotos. Kā arī esmu cilvēks estēts, tāpēc Alīes ielas salons mani iedvesmo. 

Maija

Mūziķa ikdiena mēdz būt ļoti saraustīta, tā ir saistīta gan ar gariem mēģinājumiem, gan gariem braucieniem, stresu un ķermeņa saspringumu. Himalaju masāža ir lielisks veids, kā uzturēt labu veselību un relaksēties, šī specifiskā dzīvesveida negatīvos efektus.

Toms

+371 29121585

KALNCIEMA IELA 32a